Bengal Ve Lahor Kalenderleri Namibya'da T20 Serisinde Karşı Karşıya Gelecek

bengal-ve-lahor-kalenderleri-namibya'da-t20-serisinde-karsi-karsiya-gelecek

Şahbaz Ahmed’in dosya fotoğrafı.© BCCI

Hindistan ve Pakistan yerli takımları sekiz yıllık aradan sonra karşı karşıya gelecek. Hindistan’ın Bengal takımı ve Pakistan’ın Lahore Qalandars takımı, dört takımlı Global T20 Namibya’da yer alacak iki taraf olacak. Eylül ayında dizi. Ev sahibi ülke üçüncü takım olurken, henüz ismi açıklanmayan bir Güney Afrika tarafı dördüncü olacak.

Hindistan ve Pakistan arasında herhangi bir ikili maç oynanmadığı göz önüne alındığında Ocak ayından bu yana 2013 iki ülke arasındaki artan siyasi gerilimler nedeniyle, iki tarafın taraftarları kriket rekabetinin tadını yalnızca ICC etkinlikleri sırasında çıkarma fırsatı buluyor. Tüm bunların ortasında, Bengal ve Lahore Qalandars arasındaki karşılaşma, hayranlara umut verici eğlencenin tadını çıkarmak için bir fırsat daha verecek. Namibya’da dizi. Abhimanyu Easwaran Shahbaz Ahmed ve Ishan Porel gibi isimlerin de yer aldığı takıma liderlik edecek.

“Turnuvanın yayıncıları başkanımız (Avishek Dalmiya) huzuruna geldi ve bizi davet etti. ESPNcricinfo’nun aktardığına göre, Bengal Kriket Derneği’nin ortak sekreteri Debabrata Das, “Syed Mushtaq Ali Kupası’ndan önce altı-yedi maç oynama fırsatı, çünkü bir Dünya Kupası takımına karşı oynayabiliriz” dedi. )”Amaç, Bengal’de yerel kriket oynayan ve T’ye göre fevkalade performans gösteren birkaç genç oyuncunun olması.20s. Bu yüzden Syed Mushtaq Ali Trophy için takımımızı kurabilmemiz için çoğunlukla gençleri gönderiyoruz.

“Yurt dışına gönderdiğimiz takım, bu bir yeni takım. Nasıl oynadıklarını, bu turnuvayla nasıl başa çıktıklarını görmek istiyoruz.”

Promoted

İşte Global T03 Namibya için Bengal kadrosu dizi:

Abhimanyu Easwaran (kaptan), Abhishek Das, Ritwik Roy Chowdhury, Ranjot Singh Khaira, Shreyansh Ghosh, Karan Lal, Writtick Chatterjee, Shreyan Chakraborty, Shahbaz Ahmed, Abhishek Porel (küçük kapı görevlisi), Suprodip Debnath (küçük kapı görevlisi), Ishan Porel, Mukesh Kumar, Akash Deep, Soumyyadip Mondal, Ravi Kumar. Bekleme: Ankur Paul, Pradipta Parmanik, Debopratim Haldar, Siddharth. Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.