Bengal, Laxmi Ratan Shukla'yı Yeni Teknik Direktör Olarak Atadı, WV Raman Vuruş Danışmanı Olarak Göreve Başladı

bengal,-laxmi-ratan-shukla'yi-yeni-teknik-direktor-olarak-atadi,-wv-raman-vurus-danismani-olarak-goreve-basladi

Örnek kullanım için resim© AFP

Bengal Kriket Derneği (CAB) Salı günü eski Hindistan kriket oyuncusu Laxmi Ratan Shukla’nın önümüzdeki sezon için kıdemli takımın koçu olarak atandığını doğruladı. Atamayı duyuran CAB Başkanı Avishek Dalmiya yaptığı resmi açıklamada, “Kendimize ait Laxmi Ratan Shukla’yı yeni kıdemli Bengal takımı koçumuz olarak duyurmaktan son derece mutluyum. Karar, kıdemli oyuncuyu seçerken tüm ofis sahipleri tarafından oybirliğiyle alındı.

“Hepimiz onun Bengal kriketine olan bağlılığını bildiğimiz için onun yönetiminde Bengal kriketinin daha yüksek seviyelere ulaşacağından çok umutluyum. . Oyuncularla çok rahat bir şekilde bağlantı kurabiliyor” diye ekledi.

CAB ayrıca WV Raman’ın vuruş danışmanı olarak atandığını doğruladı.

“Sourashis Lahiri, yakın geçmişteki performansı göz önüne alındığında, Senior Bengal takımının yardımcı antrenörü olarak görevine devam edecekti. Kıdemli kriket oyuncusu ve eski Bengal koçu WV Raman vuruş danışmanı olarak atandı” dedi Dalmiya.

Ayrıca kıdemli Bengal takımının antrenmanlarının en erken başlayacağını söyledi.

Daha önce, basın toplantısında, Laxmi Ratan Shukla şunları söyledi: “Öncelikle CAB Başkanı Avishek Dalmiya, Sekreter Snehasish Ganguly, Başkan Yardımcısı Naresh Ojha, Jt Sekreteri Debabrata Das ve Sayman Debasish Ganguly’ye teşekkür ederiz. bu fırsat için beni düşünüyor. Bu yeni bir sorumluluk ve Bengal için oynadığım zamanki gibi elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

“Yeni mücadeleleri severim. Bengal’in geçmişteki tüm koçları takım için harika bir iş çıkardı. Geçmişte kupa kazanmaya çok yaklaştık ama yeni sezonda zirveye ulaşmak için tekrar tırmanmamız gerekecek” diye ekledi.

Promoted

“Oyun günlerimde Sourav Ganguly’den çok şey öğrendim, bize kısa ve basit tutmamızı söylerdi ve Hep bunu takip etmeye çalıştım. Oyuncularımızın derneğimiz gibi dürüst olduğunu ve herkesin yapabileceğini düşünüyorum. Bengal kriketini ilerletmek için hepimiz elimizden gelenin en iyisini yapacağız” diye devam etti.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.