BCCI, Yo-Yo Testini Oyuncular İçin Zorlaştırmamak İçin: Rapor

bcci,-yo-yo-testini-oyuncular-icin-zorlastirmamak-icin:-rapor

Bir BCCI yetkilisinin Yo-Yo testleri hakkında bir güncelleme verdiği bildirildi.© AFP

Hindistan Kriket Kontrol Kurulu (BCCI) yetkilisi Cuma günü, oyuncuların ruh sağlığını korumak için takım oyuncularının seçimi için yapılan Yo-Yo testlerinin yapılmayacağını söyledi. daha sert hale getirildi. Hindistan Takımı oyuncularının zirvede yer alabilmesi için Yo-Yo testleri zorunludur 15, ancak son zamanlarda birçok oyuncu testi geçemedi

BCCI kısa süre önce Yo-Yo testlerini geçemeyen oyuncuların Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) oynamasına izin verilmeyeceğini açıklamıştı 2022.

“Hayır, Yo-Yo testlerini oyuncu için daha zor hale getirmek gibi bir planımız yok, çünkü bu oyuncu için iyi değil. Bir BCCI yetkilisi ANI’ye verdiği demeçte, çok fazla kriket oynanıyor ve oyuncularımıza gereksiz baskı yapamıyoruz” dedi.

Terfi

Şu anda bio-balon, oyuncuların zihinsel sağlıklarına zarar veren yorgunluğun ana faktörüdür. Bunu göz önünde bulunduran yönetim kurulu, oyunculara ekstra baskı yapmamaya karar verdi.

IPL 2022 Cumartesi gününden itibaren Chennai Super Kings ile başlayacak ( CSK) ve Kolkata Knight Riders (KKR), Mumbai’deki Wankhede stadyumundaki açılış mücadelesinde karşı karşıya geliyor.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.