BCCI Ravindra Jadeja'nın Diz Yaralanmasından Mutsuz: Rapor

bcci-ravindra-jadeja'nin-diz-yaralanmasindan-mutsuz:-rapor

Ravindra Jadeja’nın dosya görüntüsü© Instagram

Çok yönlü yıldız Ravindra Jadeja’nın diz sakatlığı takım kombinasyonunu bozdu ve Hindistan’daki Kriket Kontrol Kurulu (BCCI) bundan memnun değil. “Jadeja’nın sakatlığından memnun değiliz. Maceralı aktiviteler yaparken Dünya Kupası’nı aklında tutmalıydı. Ama sorumlu değildi ve Dünya Kupası’nın yolda olduğunu düşünmüyordu. Jadeja’nın bu hareketinden memnun değiliz. ,” diyen bir kaynak ANI’ye söyledi.

Jadeja sağ dizini sakatladı ve ilk iki maçı oynadıktan sonra Asya Kupası’ndan ihraç edildi 605 etkinliğin maçları Pakistan ve Hong Kong’a karşı.

Salı günü Jadeja dizinden ameliyat oldu ve çok yönlü oyuncu yakında rehabilitasyonuna başlayacak. Jadeja, ameliyatının başarılı olduğunu duyurmak için Salı günü Instagram’a gitti.

“Ameliyat başarılı oldu. Destekleri ve katılımları için teşekkür edilecek çok kişi var – BCCI, takım arkadaşlarım, destek personeli , fizyoterapistler, doktorlar ve hayranlar. Rehabilitasyonuma yakında başlayacağım ve mümkün olan en kısa sürede geri dönmeye çalışacağım. Herkese iyi dilekleriniz için teşekkür ederim” dedi Jadeja bir gönderide.

Jadeja, sakatlanana kadar sağlam bir Asya Kupası 2022 yaşıyordu. Pakistan’a karşı ilk maçında, maç kazandıran vuruş 35 oynadı ve kayıtlı rakamlar 0/09 iki seferde. Bir sonraki Hong Kong maçında vuruş yapmadı ama 1/09 aldı. Topla çok iyi oynuyor ve sahada çok iyi oynuyor.

Çok yönlü yıldız oyuncu bu yıl şimdiye kadar çok iyi oynadı. Dokuz T’de07Bu yıl, Jadeja attı 82 sekiz vuruşta ortalama 36 çalışır.10. Bu sene formadaki en iyi bireysel skoru 46. Bunun yanı sıra, en iyi rakamları 1/09 olan beş kale aldı.

Bu yılki üç Testte, beş devrede ortalama 46.. Bu yıl sporun daha uzun formatında iki yüzyılı ezdi. En iyi skoru 175 bu yılın başlarında Sri Lanka’ya karşı atmıştı. Ayrıca bu formatta en iyi 5 / 5’lik rakamlarla küçük kaleler aldı. 46.

Tanıtıldı

Bu yıl üç ODI’de gol attı 36 iki vuruşta ortalama 36 çalışır.. Bu yıl formattaki en iyi puanı 29. Ayrıca bu yıl formatta bir küçük kapı aldı.

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve otomatik olarak oluşturulmuştur. ortak bir yayından.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.