BCCI Apex Konseyi Saha İddialarına İlişkin Soruşturma Komitesi Raporunu İnceleyecek

bcci-apex-konseyi-saha-iddialarina-iliskin-sorusturma-komitesi-raporunu-inceleyecek

Hint kaleci vuruşu Wriddhiman Saha© BCCI

BCCI Apex Council, Nisan ayındaki toplantısında gazeteci Boria Majumdar’ı kendisini korkutmakla suçlayan Hindistan kapı bekçisi Wriddhiman Saha ile ilgili soruşturma komitesinin raporunu gözden geçirecek 26. BCCI, Saha’nın iddiasını araştırmak için başkan yardımcısı Rajeev Shukla, sayman Arun Dhumal ve Apex Konseyi üyesi Prabhtej Bhatia’dan oluşan üç üyeli bir panel oluşturmuştu. 37 yaşındaki Hindistan ıskartaya geçen ay Komite’nin önüne çıktı ve sanık gazeteci Majumdar da kendi versiyonlarını sundu. Saha, Majumdar’ın kendisine röportaj vermediği için onu korkuttuğunu iddia etmişti.

BCCI’nin konuyu Apex Konseyi toplantısında kapatması bekleniyor.

” Bay Wriddhiman Saha ile ilgili konu hakkındaki Komite raporunun gözden geçirilmesi”, PTI’nin elinde bulunan toplantı gündeminin 4. maddesini okuyun.

Majumdar kendi adına Saha’nın “doktorluk yaptığını” iddia etti. “Sosyal medyaya koymadan önce kendisiyle yaptığı sohbetlerin whatsapp ekran görüntüleri büyük tartışma yarattı.

Merkezi sözleşmeli oyuncu Saha, Şubat ayında bir dizi tweet atmıştı 19 o zamanlar adı açıklanmayan, Majumdar olan gazeteciye karşı.

Saha’ya söylendi. Güney Afrika’daki baş antrenör Rahul Dravid tarafından artık planın içinde olmadığını ve bu gizli bilgi kriketçinin kendisi tarafından açıklandı.

Saha oynadı 40 2010 ‘de ilk çıkışından bu yana testler ve son birkaç yıldır te Her koşulda bir numaralı tercih olmaya yükselen Rishabh Pant ile yedek kaleciyim.

Yedi maddelik toplantı gündemindeki diğer maddeler arasında “çok günlü turnuvalar için ev sahipliği ücreti ve katılım ücreti” yer alıyor. ve banka imzacılarının güncellenmesi için karar”.

Üyelerin ayrıca Hindistan Premier Ligi’nden sonra Mayıs ayından itibaren yapılacak olan Ranji Tophy’nin eleme etaplarının yerlerini de tamamlamaları bekleniyor 30 – Haziran 19.

Tanıtılan

Turnuvanın lig aşaması şubat ayında yapıldı- COVID-19 pandemisi nedeniyle iki yıllık bir aradan sonra Mart.

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir beslemeden otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.