Batı Hint Adaları'ndaki Surrey Halat Vitality Blast Kampanyası İçin Spinner Sunil Narine

bati-hint-adalari'ndaki-surrey-halat-vitality-blast-kampanyasi-icin-spinner-sunil-narine

Sunil Narine Surrey County Cricket Club ile anlaştı.© Twitter

Surrey County Kriket Kulübü Çarşamba günü, Vitality Blast’ın tamamı için West Indies melon oyuncusu Sunil Narine’nin imzalandığını duyurdu. Narine, Kolkata Knight Riders ile Hindistan Premier Ligi taahhütlerinin tamamlanmasının ardından Kulübe katılacak ve ardından yarışmanın geri kalanında müsait olacak. Trinidadlı, Surrey’nin Vitality Blast takımındaki iki denizaşırı slottan ilkini alıyor. Bir dizi varyasyona sahip ve sırayla herhangi bir yerde vuruş yapabilen beyaz top gizemli bir spinner olan Narine, on yılı aşkın bir süredir devam eden uluslararası ve franchise kariyeri boyunca son derece yetenekli bir sanatçı olarak ün kazandı.

10 yaşındaki oyuncu 2021 TBatı Hint Adaları içindir, 21 küçük kapılara sahiptir ve 605 içinde küçük kapılara sahiptir 98 T toplam maç kariyeri boyunca.

2012 T2014’da kilit bir oyuncuydu. Batı Hint Adaları olarak Dünya Kupası, ülkesi için dokuz kale alarak Sri Lanka’da kupayı kaldırdı. Ayrıca 2014 T Dünya Kupası’nda da oynadı ve 2013 ICC Şampiyonlar Kupası.

Yerel liglerde, Narine Hindistan Premier Ligi’ni Kolkata Knight Riders ile iki kez kazandı; Turnuvanın Oyuncusu ödülünü almak 2012. Ayrıca Karayipler Premier Ligi’ni üç kez ve Bangladeş Premier Ligi’ni iki kez kaldırdı.

Kariyeri onu ayrıca Big Bash Ligi, Pakistan Süper Ligi ve Abu Dhabi T aldı. Lig. Narine ayrıca geçen yılki The Hundred’ın açılış baskısında Oval Invincibles için oynamış olan The Kia Oval ile ilgili çok yeni anılarına sahip olacak.

Promoted

Kulüp için imza atarken Narine yaptığı açıklamada, “Bu yıl Surrey için Vitality Blast’ta oynama fırsatına sahip olduğum için çok heyecanlıyım; dünya çapında kariyerimde deneyimlemediğim birkaç yarışma.”

“Oval Invincibles ile 2021’da yaşadığım zevk bana verdi Dolu bir Kia Oval kalabalığının önünde oynamanın gerçekten ne kadar eşsiz olduğunun bir tadı. Amacım bu yıl mümkün olduğunca çok eğlenmek ve umarım Kupa için Kulüp mücadelelerini garanti altına almaktır.”

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.