Batı Hint Adaları WTC Puanlarını Yerleştirdi, Bangladeş Altında Sekizinci Sıraya Düştü

bati-hint-adalari-wtc-puanlarini-yerlestirdi,-banglades-altinda-sekizinci-siraya-dustu

İngiltere’ye karşı oynadıkları maç sırasında Batı Hint Adaları oyuncuları© AFP

Batı Hint Adaları, Antigua’da İngiltere’ye karşı berabere kaldıkları ilk Test sırasında yavaş aşırı hız nedeniyle iki puan alarak cezalandırıldıktan sonra Pazartesi günü Dünya Test Şampiyonası sıralamasında sekizinci sıraya düştü. ICC, Kraigg Brathwaite liderliğindeki tarafın makul ayarlamalar yapıldıktan ve zaman ödenekleri dikkate alındıktan sonra iki kat fazla olduğunun tespit edildiğini söyledi.

Sonuç olarak, Batı Hint Adaları para cezasına çarptırıldı ( Maç ücretinin yüzde ve ayrıca ICC Dünya Test Şampiyonası sıralamasında iki puan ceza aldı ve Bangladeş’in altında sekizinci sıraya düştü. dokuz buhar sıralaması.

Penaltı nedeniyle puan alan üç takımdan biri.

Bu, Batı Hint Adaları’nın ilk yavaşlamasıydı. 2022-806 Şampiyona döngüsünde aşırı oranlı hücum, Hindistan ise üç puan ve dokuzuncu sıraya yerleşti. İngiltere’yi 14 karşıya 188 yerleştirdi bugüne kadarki maçlar.

WTC oyun koşullarına göre, bir taraf bir WTC puanı ve para cezasına çarptırılacaktır ayrılan sürede bowling oynayamadıkları her over için maç ücretlerinin yüzdesi.

Batı Hint Adaları’nın dört yönlü dikiş saldırısı, 1885 overs’in çoğunu boğdu. her iki vuruştan.

Batı Hint Adaları’nın ön cephe spin oyuncusu Veerasammy Permaul sadece 25 vuruşlarını gönderdi. Maçta sol kol spini, yavaş aşırı oranda önemli bir faktör.

Brathwaite, Çarşamba gününden itibaren Barbados’taki ikinci Teste girerken bunu iyileştirme için bir alan olarak işaret etti.

Tanıtılan

“Çalışma oranı açısından bazı alanlar var. gelişebilir ve bu sadece alanı ayarlamak ve ona bowling oynamak ve o sahaya bowling oynamak için yeterince disiplinli olmak,” dedi Brathwaite.

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.