Batı Hint Adaları Vs Hindistan: Batı Hint Adaları Vs Hindistan, 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

bati-hint-adalari-vs-hindistan:-bati-hint-adalari-vs-hindistan,-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. 45.1 fazladan, Batı Hint Adaları, bir 250 hedefi, 250 /6. Batı Hint Adaları – Hindistan puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Batı Hint Adaları – Hindistan’da 2022 favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platform. Batı Hint Adaları – Hindistan, 2022 bugünkü maç, top yorum, Batı Hint Adaları – Hindistan ile favori topa vuran oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin , Batı Hint Adaları – Hindistan canlı skor, Batı Hint Adaları – Hindistan puan kartı. West Indies – India 2022 heyecanını Sports.NDTV.com’dan takip edin, canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorunu takip edin. platformumuz aracılığıyla.13.5 fazla (0 Run) Daha hızlı ve daha dolgun, dışarısı iyi geçti. Romario Shepherd topu güçlü bir şekilde uzaklaştırmak istiyor ama topu tamamen kaçırıyor.33.4 over (1 Run) Kısa tarafta, off direğe yakın. Hosein, koşmak için arka ayağını sipere vuruyor.

Romario Shepherd içeri giren yeni adam.

40.3 fazla (0 Koşu) DIŞARI! YAKALANMIŞ! Başka bir Windies vurucu küçük kalesini yanlış zamanda veriyor ve Yuzvendra Chahal kendi tarafı için numarayı tekrar yaptı. Bu, daha düz bir şekilde yuvarlanır ve etrafta döner, uzaklaşır. Brandon King peşinden gider ve onu fazladan koruma altına almaya çalışır. Top, sopanın parmak ucundan yukarı çıkıyor ve Shreyas Iyer’in basit bir yakalama yaptığı derin ekstra örtüye doğru gidiyor. King hayal kırıklığı içinde geri dönüyor ve şimdi 57 koşulara ihtiyaç var 14 toplar.

33.2 fazla (2 Koşu) Daha kısa ama daha yavaş hava ve iyi dışarıda. Bu da yüzünü çevirir, King onu süpürgenin arkasına atar ve ikincisi için acele eder.

33.1 fazla (1 Koşu) Daha hızlı teslimat, daha geniş itti, Hosein raydan aşağı iniyor ve hızlı bir koşu için onu kısa üçüncü adama indiriyor. 250 şimdi Batı Hint Adaları için hazır.

33.6 fazla (1 Koşu ) Yine tam ve geniş, bu sefer Hosein onu tek bir derin kapak için kesmeyi başarır.

41.5 fazla (0 Koşu) Ve yeniden! Çok dolu, neredeyse düşük bir tam atış ve dışarıda iyi durumda, Hosein tam ve geniş olanlarda sopasını alamıyor gibi görünüyor.

33.4 fazla (0 Koşu) En iyi teslimat! Geniş yorkçuyu çiviler, sol elini kullanana doğru açı yapar ve tramvay yolunun içinde kalır. Akeal Hosein tempo için yenildi.36.3 over (2 Run) Kısa bir vuruşta ve dışarı doğru itilmiş, Akeal Hosein ellerini ona atıyor ve yönetiyor birkaç tur için fazladan siper üzerine asmak için.

36.2 fazla (1 Koşu) Prasidh Krishna’dan mükemmel uygulama, yorker’ı bacak kütüğüne çiviledi. King ofsayta vuruyor ve tekli topluyor.

40.1 fazla (0 Koşu) Çok dolu ve bacak kütüğünde, Brandon King kazmayı beceremiyor dışarı çıkar ve pedlere vurur.17.6 fazla (4 Tur) DÖRT! Windies için verimli bir sona erdirmek için bir sınır, 06 çıkıyor. Chahal onu kütüğün üzerinden aşağı çekiyor, Akeal Hosein dimdik duruyor ve bir sınır için melon oyuncunun kafasına geri vuruyor. 64 şimdi kapalı olması gerekiyor 42 toplar.

42.5 over (1 Run) Bu mızraklı bacak kütüğüne, King onu sert bir şekilde süpürür ve sadece bir tek için derin kapı ortalarına doğru süpürür.

42.4 fazla (0 Koşu) Daha hızlı teslimat, iyi dışarıda, King kapalı kütüğü geçiyor ama gerideki adamı geçemiyor.

40.3 fazla (1 Run) Bunu iter bir daha geniş, Hosein uzanıyor ve bir tane daha çalıyor.

33.2 fazla (1 Koşu) ELLİ Brandon King için ve bir Şimdiye kadar ondan dövüş vuruşu ama işin henüz bitmediğini bilecek. Etrafında dönerek, bu tek kişilik süpürücü kapağına doğru sürülür.

40.1 fazla (6 Tur) ALTI! Yuzvendra Chahal, yeni büyüye bir slog-sweep ile karşılandı. Bu bacak kütüğüne atılır ve bu bacak kırılmasıdır. Brandon King onu dönüşe karşı savuruyor ve büyük bir vuruş için orta kapı çitinin üzerinden gönderiyor. Batı Hint Adaları’nın şimdi aynısından daha fazlasına ihtiyacı var.

36.6 fazla (0 Koşu) Ve yeniden! Krishna’dan mükemmel, tam ve geniş, tramvay hattının hemen içinde ve Hosein bir kez daha sopayı alamıyor.

36.5 fazla (0 Koşu) Dolgun ve çok geniş olan Akeal Hosein, kapalı kütüğün yanından geçiyor ama üzerine sopa bulamıyor.

41.4 fazla (1 Koşu) Ortaya eğimli uzunluk topu. King geri adım atıyor ama sadece uzun süre vurup bir tek toplayabiliyor.36.3 fazla (1 Koşu) Krishna’dan çok daha iyi, etrafındaki blok deliğine sokuyor. Hosein onu fazladan siper almak için sıkıştırır ve bir tanesi için dışarı fırlar.17.3 fazla (1 Koşu) GENİŞ! Krishna’dan çok dolu ve çok geniş, Hosein ona ulaşamıyor ve hakem geniş bir işaret veriyor.

33.2 fazla (1 Koşu) İyi uzunluk on off, bu single için ortada çekilir.

36.1 fazla (4 Tur) DÖRT! İyi zamanlanmış! Daha yavaş teslimat, tam ve orta güdükte. Brandon King onu iyi bir şekilde alıyor ve melon oyuncusunu geçerek geriye doğru okşayarak dalgıç saha oyuncusunu uzun süre geride bırakıyor.

36.6 fazla (2 Koşu) Mükemmel koşu! Tekrar pedlerde, Akeal Hosein kare ayağı geçiyor ve ikinci için geri dönüyor. 85 şimdi kapalı olması gerekiyor 45 toplar.

33.5 fazla (1 Koşu) Pedlerde, bu tekli için bacak tarafına doğru itilir.17.4 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ DEĞİL ! Axar Patel’den güzel bir şekilde uçtu ve orta güdükte teslim edildi. Top tekrar kavradı ve keskin bir şekilde uzaklaştı, ön ayaklarda onu engellemek isteyen Brandon King’in sopasını yendi. Sanju Samson, kefaletleri bir anda indirir ve bir küstahlık çağrısında bulunur. Tekrar, King’in ayağını zamanda geriye sürüklediğini gösteriyor.

10.3 over (1 Run) Orta ve bacakta Hosein iyi çalışıyor tek kişilik küçük kapı önü.17.2 over (0 Run) Bacak kütüğünde, kare bacağa doğru fiske attı.

10.1 fazla (1 Koşu) Güle güle! Axar Patel’den harika teslimat, açıldı ve bu bir kavrayış ve dönüş. Brandon King dış kenarı geçti ve kaleci de yenildi. Vurucular vedalaşmak için koşuşturuyorlar.

Maç RaporlarıBu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.