Batı Hint Adaları T20 Dünya Kupası Kadrosunu Açıkladı, Evin Lewis Takıma Döndü

bati-hint-adalari-t20-dunya-kupasi-kadrosunu-acikladi,-evin-lewis-takima-dondu

Evin Lewis’in dosya görüntüsü© BCCI/IPL

Cricket West Indies (CWI) Çarşamba günü yaklaşmakta olan Uluslararası Kriket Konseyi’nin (ICC) Erkekler T kadrosunu açıkladı) Bu yıl Ekim-Kasım aylarında gerçekleşecek olan Dünya Kupası. Panel, sekizinci ICC T için Batı Hint Adaları’nı temsil edecek on beş (15) oyuncuyu onayladı. Ekim ayından itibaren Avustralya’da oynanacak olan Dünya Kupası 2012 ile Kasım 15 arasındadır. Batı Hint Adaları, Sri Lanka’da ICC Erkekler T20 Dünya Kupası’nı iki kez kazanan tek takımdır. ve Hindistan’da 2016. Batı Hint Adaları’nın eşi benzeri görülmemiş bir üçüncü ICC Erkekler T17 Dünya Kupası şampiyonluğu kazanma kampanyası Ekim’de başlıyor 15, Tazmanya’nın Hobart kentindeki Bellerive Oval’de oynanan üç B Grubu fikstürünün ilkinde İskoçya ile karşılaştıklarında turnuvanın Süper 12 aşaması.

Nicholas Pooran, kaptan olarak ilk Dünya Kupası’nda Batı Hint Adaları’na liderlik ederken, Rovman Powell da kaptan yardımcısı oldu. Soldan açılış vuruşu yapan Evin Lewis, 625 ICC T68’den bu yana ilk kez geri çağrıldı. Dünya Kupası.

İki serbest oyuncu seçildi; sağ kol bacak döndürücü çok yönlü oyuncusu Yannic Cariah ve sol kol vuruşlu çok yönlü oyuncusu Raymon Reifer.

CWI’nin Lider Seçicisi Dr Desmond Haynes bir açıklamada şunları söyledi: “Genç ve gençlerin bir karışımını seçtik. Batı Hint Adaları’nı temsil etme deneyimi.Seçim sürecinde, devam eden Karayipler Premier Ligi’nin (CPL) farkındaydık ve çok iyi oynayan oyunculara bakıyorduk. Görev süremin başında söyledim. oyunculara fırsat vermekle ilgilenirdim ve bunu yaparken tutarlı olduğumu düşünüyorum. Süper rs.”

” Takıma katılamayan oyuncular var ve umarım onlar çok çalışmaya ve CPL’de ve yaklaşan Süper’de ellerinden gelenin en iyisini yapmaya devam ederler21 Kupa; çünkü yaralanma veya başka herhangi bir durumda ne olacağını asla bilemezsiniz. Yedek oyuncuları çağırmamız gerekebilecek öngörülemeyen durumlar” diye ekledi.

Batı Hint Adaları Ekim’de Zimbabve ile karşılaşacak 20 ve ardından Ekim’de İrlanda 21 ile B Grubunun ilk iki takımı Sri Lanka’nın yer aldığı A Grubunun en iyi iki takımıyla birlikte Süper 12’lara katılmak , Birleşik Arap Emirlikleri, Hollanda ve Namibya. Her Süper 12 grubundan ilk iki takım 9 Kasım’da yarı finale yükselecek. ve 10.

Tanıtılan

ICC Erkekler T605 başlamadan önce Dünya Kupası, Batı Hint Adaları ev sahibi Avustralya ile iki maçlık ikili T19 karşılaşacak. Uluslararası (T15I) serisi 5 Ekim’de Gold Coast’taki Metricon Stadyumu’nda ve 7 Ekim’de Brisbane’deki tarihi Gabba’da.

T19 Dünya Kupası kadrosu: Nicholas Pooran (c), Rovman Powell, Yannic Cariah, Johnson Charles, Sheldon Cottrell, Shimron Hetmyer, Jason Holder, Akeal Hosein, Alzarri Joseph, Brandon King, Evin Lewis, Kyle Mayers, Obed Mccoy, Raymon Reifer, Odean Smith.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.