Batı Hint Adaları Kriket Oyuncuları Lendl Simmons Ve Denesh Ramdin Emekli Olduğunu Açıkladı

bati-hint-adalari-kriket-oyunculari-lendl-simmons-ve-denesh-ramdin-emekli-oldugunu-acikladi

Lendl Simmons’ın dosya fotoğrafı.© AFP

Eski Batı Hint Adaları kaptanı Denesh Ramdin, Pazartesi günü derhal geçerli olmak üzere uluslararası kriketten emekli olduğunu duyurdu. Ramdin, Batı Hint Adaları için son maçını Aralık ayında T20I’de oynadı 2014. Ancak, franchise kriket oynamaya devam edecek. “Uluslararası kriketten emekli olduğumu duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Geçmiş yıllar bir rüya gerçek oldu. Trinidad ve Tobago ve Batı Hint Adaları için kriket oynayarak çocukluk hayallerimi gerçekleştirdim” diye yazdı Ramdin Instagram’da.

“Kariyerim karşılandı bana dünyayı görme, farklı kültürlerden arkadaşlar edinme ve hala nereden geldiğimi takdir etme fırsatı verdi” dedi. CPL’nin yaklaşan baskısında, Guyana Amazon Warriors, St Kitts ve Nevis Patriots ve Trinbago Knight Riders’ı 2013 ile arasında temsil etmesine rağmen .

O oynadı 74 Testler, 20 ODI’ler ve T20Dır-dir. Test kriketinde başladı ve ilk maçına Temmuz ayında Colombo’da Sri Lanka karşısında çıktı 2005.

Batı Hint Adaları T20 Dünya Kupası zaferlerinde bir rol oynadı 2012 ve 2016.

Terfi edildi

Ramdin, Batı Hint Adaları’na liderlik etti 2016 maçlar – 13 Testler, üç T20Is ve West olarak adlandırıldıktan sonra bir ODI Indies’ Test kaptanı 2014, görevi formattan emekli olan Daren Sammy’den devraldı. Jason Holder onun yerine 2015 geçti.

Bu arada West Indies’in en iyi oyuncusu Lendl Simmons da emekli olduğunu açıkladı. Pazartesi günü uluslararası kriketten. Kararı, Karayipler Premier Ligi franchise’ı Trinbago Knight Riders, oyuncu için bir tebrik mesajı yayınladıktan sonra öne çıktı.

— Trinbago Knight Riders (@TKRiders) Temmuz 18, 2022Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.