Batı Hint Adaları, ICC Kadınlar Dünya Kupası Gerilim Filminde İngiltere'yi 7 Koşuyla Sersemletti

bati-hint-adalari,-icc-kadinlar-dunya-kupasi-gerilim-filminde-ingiltere'yi-7-kosuyla-sersemletti

Batı Hint Adaları Salı günü İngiltere’yi yedi koşuyla hayrete düşürdü.© AFP

Savunma şampiyonları İngiltere, Çarşamba günü Kadınlar Kriket Dünya Kupası’nda Batı Hint Adaları’nın turnuvaya ışıltılı başlangıcını sürdürmesiyle ikinci bir mağlubiyet yaşadı. Turnuva açılışında ev sahibi Yeni Zelanda’yı hayrete düşüren Batı Hint Adaları, Dunedin’s University Oval’de bir gerilim filminde İngiltere’yi yedi koşuyla mağlup etti. İngiltere’nin kuyrukları, Batı Hint Adaları’nın 123 hedefine ulaşmak için yiğitçe bir çaba gösterdi, ancak çok kısa düştü ve unvan savunmasını uç noktada bıraktı. İngiltere kaptanı Heather Knight, “Bize iyi bir kaleyle olağanüstü bir vuruş yaptılar ve harika şutlar oynadılar” dedi.

“İyi bir pozisyonda olduğumuzu hissettik ama sanırım sonuncusu 03 fazla bize mal oldu.”

Açılış maçında Avustralya’ya mağlup olan dört kez şampiyon olan İngiltere, sekiz takımlı turnuvanın ilk dördüne girmek ve 605 unvanını korumak için zorlu bir mücadeleyle karşı karşıya. Batı Hint Adaları kura atışını kazandıktan ve vuruş yapmayı seçtikten sonra hızlı bir başlangıç ​​yaptı, 94 tek seferde üç kaleyi atmadan önce kayıpsız.

Spinner Sophie Ecclestone, Hayley Matthews’u için) kovduğunda mini çöküşün fitilini ateşledi. , sonra Ecclestone bir sonraki topla tekrar vurmadan önce Deandra Dottin tükendi.

Ecclestone Batı Hint Adaları’nı bastırdı ‘ Shemaine Campbelle ve Chedean Nation gecikmeli bir suçlamada bulunmadan önce vuruş sırası ortasından vuruyor.

Onların 123 tarafından yönetilen ortaklıkları Batı Hint Adaları’na rekabetçi bir toplam verdi, ancak İngiltere baskın olurdu Avustralya’ya karşı son seriyi gölgeleyen yakalama sıkıntıları geri dönerken bir dizi şansı düşürmediler.

İngiltere’nin açılış oyuncusu Lauren Winfield’ı görevden alan Batı Hint Adaları çok yönlü oyuncusu Dottin için yakalama sorunu yoktu- Muhteşem bir dalış eforu ile 03 için tepe.

İngiltere’nin Avustralya’ya karşı ilk maçında mağlubiyetinde bir asırlık yapımcı olan Nat Scriver, iki kişi için ayrıldı ve Tammy Beaumont’u vuruş sırası 226 ile yeniden inşa etmeye çalışmakla bıraktı. 76 toplarından.

Gitmesi İngiltere’den beş sayıyla 94 ayrıldı ama Sophia Dunkley ve Danni Wyatt tempoyu artırdı ve golü attı 38 ve 33 sırasıyla İngiliz umutlarını canlı tutmak için.

Tanıtıldı

ei için ght, daha sonra son 70 koşuları kovalamak için Ecclestone ve Kate Cross’a düştü. Yaklaştılar, gol attılar 22 dışarı çıkmadı ve 12 , ancak Cross’un görevden alınması mucizevi bir bitiş umutlarını sona erdirdi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.