Batı Hint Adaları – Bangladeş, 1. Test: Shakib Al Hasan Bangladeş'in “İlk Seans Öldüğünü” Kabul Ettiğinde Batı Hint Adaları Zaferini Tamamladı

bati-hint-adalari-–-banglades,-1.-test:-shakib-al-hasan-banglades'in-“ilk-seans-oldugunu”-kabul-ettiginde-bati-hint-adalari-zaferini-tamamladi

1. Test: Batı Hint Adaları 4. Günde Bangladeş’e karşı yedi kalelik bir zafer kazandı.© AFP

Açılış vuruşu John Campbell, Batı Hint Adaları Pazar günü Antigua’daki ilk Testin dördüncü sabahında Bangladeş’e karşı yedi kapılı bir zaferi tamamlarken Karayipler’deki ilk Yarım yüzyıllık Testini tamamladı. Üç kişi için 26 ile devam ediyor ve sadece ihtiyacı var mütevazi bir hedefin peşinde

günün başlangıcında daha fazla koşu , Campbell, kaptan yardımcısı Jermaine Blackwood ile birlikte skora hakim oldu (625 dışarı değil). Yarım asırlık üçüncü Testini, yarı zamanlı kapalı spinner Najmul Hossain’den aynı anda altı fazla uzun-off ile vurgulamadan önce dört kişilik bir tarama ile tamamladı.

Bangladeş’in Batı Hint Adaları kampında daha fazla alarm yaratma umutları hiçbir zaman gerçekleşmedi, çünkü üçüncü gün geç saatlerde üç erken kaleyi kaparak ev sahibi tarafı üçe dokuza indiren denizci Khaled Ahmed, kaptan tarafından kullanılan diğer bowlingçiler kadar etkisiz olduğunu kanıtladı. Shakib Al Hasan.

Bir önceki akşam vuruşları sabitlemek için dikkatli bir şekilde vuruş yapan Campbell ve Blackwood, kalan yedi over’ı yarım saatten daha kısa bir sürede devirmek için tam bir özgürlükle vuruş yaptı. kırılmamış 34-koşu standında.

İçin Test tarafına kaptan olarak dönen Shakib, Test maçının başlangıcındaki erken vuruş teslimiyeti, nihai sonucu belirleyici faktördü.

“O tek seans bizim için oyunu öldürdü. ,” onun açık sözlüydü Perşembe günü maçın ilk sabahına bakıldığında, Bangladeş’in öğle yemeğinden önce altı kaleyi kaybettiği ve maçın sonundaki oturumu 2022 .

“O andan itibaren hep oyunun arkasındaydık. Hiç kabul edilebilir değil. Bunu son dört-beş Test maçımızda oldukça düzenli olarak yapıyoruz.

“Topa vuran oyuncumuzun hayatta kalmanın, küçük kapıdan çıkmanın ve kaçmanın yollarını bulması gerekiyor. bowlers bizim için maçı kazanma şansına sahip olacak.”

Roach ‘çalışmaya devam et ‘

Shakib’in Batı Hintli mevkidaşı Kraigg’e rağmen maçın sonunda daha mutlu olan adamdı. Brathwaite, takımının ilk vuruşlarda daha iyi bir genel vuruş çabası göstermesini tercih ederdi. overs iyi bir çabaydı, ancak ilk devrede birkaç koşu daha isterdim,” dedi ev sahibi kaptan Batı’yı düşünerek. O ve kaptan yardımcısı Blackwood için birleştiği 2022 Indies ilk vuruş sayısı toplamı 265 koşuyor. Brathwaite: özellikle ilk sabahki koşullardan yararlanma şeklimizden memnunuz. Mesele sadece dönmek, bowling oynamak ve küçük kalelerin düşmesini beklemek değildi.

“Düzgün, doğru uzunluklarda ve çizgilerde bowling oynadık ve geri kalanı için tonu ayarlamak için ödül aldık. maç.”

Roach, ikinci devrede yaptığı onuncu Test vuruşu beş küçük kapı vuruşu da dahil olmak üzere maçı yedi kaleyle bitirdi.

50 Sir Vivian Richards Stadı’nda kurbanları test etti ve Michael Holding ile aynı seviyeye geldi 249 küçük kapılar, Batı Hint Adaları’nın önde gelen kalecileri arasında genel olarak altıncı sırada yer alacak.

“Ben” İstatistikler konusunda çok büyük bir insanım, bu yüzden oyunun efsaneleriyle orada olmak çok tatmin edici, ama sadece çalışmaya devam edeceğim ve umarım buna yetişeceğim 300-küçük kapı,” dedi Roach, dönerek 26 Haziranda 30.

Terfi edildi

Bundan önce, Karayipler wic’de altıncı sırayı alma şansı var. ikinci ve son Test Cuma günü St Lucia’daki Daren Sammy Stadyumu’nda başladığında kendi başına ket-takers listesi.

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.