“Başka Yol Olabilirdi”: Arshdeep Singh'in Pakistan'a Karşı Düşürdüğü Yakalama Üzerine Ravi Bishnoi

“baska-yol-olabilirdi”:-arshdeep-singh'in-pakistan'a-karsi-dusurdugu-yakalama-uzerine-ravi-bishnoi

Arshdeep Singh’in dosya fotoğrafı.© AFP

O tamamen 22 ama Ravi Bishnoi, kriketin gerçekten de acımasız bir oyun olduğunu anlıyor ve Arshdeep Singh yerine, yakın zamanda düzenlenen Asya Kupası sırasında Pakistan’a karşı önemli bir bakıcı düşürmüş olabilir. Arshdeep, Hindistan’ın kaybettiği Super 4s maçında Asif Ali’nin Bishnoi’nin bovlingini elinden düşürmesinin ardından sosyal medyada inanılmaz bir tepkiyle karşılaştı.

Bishnoi ise 1/ gibi etkileyici rakamlara sahipti. 4 overde ve kıta etkinliğinde tek şansı olan en iyi bowling oyuncusuydu.

” Paaji mere sabse acche dost hai (Paaji sevgili bir arkadaştır.Hepimiz biliyoruz ki düşen avlar, Bishnoi, T20Hindistan için , bir etkileşim sırasında PTI’a anlattı.

“Arshdeep tanıdığım en cesur çocuklardan biri. Bu yakalamadan sonra nasıl geldiğini ve bowling oynadığını gördünüz. ICC T için beklemede olan Rajasthan adamı, “Hiç rahatsız olmuş gibi görünmüyordu. Bu onun zihinsel gücü” dedi. Dünya Kupası.

Güçlü bir bacak kırılması geliştirmeye çalışmak

ile) küçük kapılar ve 7’lik bir ekonomi oranı , Bishnoi en kısa versiyonuyla Hindistan’a gitme şansı etkileyiciydi.

Fakat T’yi kaçırmış625 Dünya Kupası otobüsü, çok daha kıdemli ve başarılı bir Yuzvendra Chahal’a, ortak soru, tek güçlü silahı googly ile tek boyutlu bir seçenek haline gelip gelmediğidir.

Jodhpur’lu delikanlı “Takım yönetiminden kimse bana bir bacak molası vermem konusunda baskı yapmadı” dedi.

Aslında, eski bacak döndürücü Sairaj Aynı zamanda takımla birlikte seyahat eden bowling koçlarından biri olan Bahutule, ona endişelenmemesini söyledi. çünkü ben bu varyasyon üzerinde çalışıyorum. Bana ‘Evet, güçlü bir bacak kırma geliştirmeye çalışıyorsun ve bir gün kesinlikle mükemmel bir şekilde uygulayacaksın’ dedi. Bunun üzerinde çalışıyorum ve umarım er ya da geç olur.” vuranlardan korkma.

“Vurulmaktan veya vurucu saldırdığında korkmamalısın. Duruma göre, bir sürü palet ve top döndürücü toplarım. Maç durumunu analiz etmeli ve ona göre bowling oynamalısın.”

806Yuzi bhai bana “zevk almamı” ve “korkusuz olmamı” söylüyor

Eğer rakibiniz Chahal kadar yetenekli bir bowling oyuncusuysa her zaman kolay değildir, ancak Bishnoi kıdemli bilek topacıyla çalışmanın her anından zevk alıyor.

“Yuzi bhai806 bana özel bir şey söylemedi (bacak kırma bowlinginde). Bana her zaman yerde olduğun her andan keyif alman gerektiğini ve bir çift olarak birlikte iyi bir şekilde bowling oynamaya çalışmamız gerektiğini söyler, bu da takım için faydalıdır.”

Bishnoi hem saldırgan hem de kısıtlayıcı rollerde kendini rahat hissediyor.

“Kişi kendisine atanan belirli bir rolü yerine getirmelidir. Bazen, küçük kapı alma rolü ve bazen de kısıtlayıcı bir rol olabilir. Benim için en önemli şey fırsatları boşa harcamamış olmam, elime geçen her fırsatta elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.”

‘Giyinme odası beni kollarını açarak kabul etti’

Bishnoi’nin yedi ay oldu Hindistan için ara sıra oynadı ama dünyanın en iyi oyuncularından bazılarıyla o soyunma odası ortamında olmak, öğrenme eğrisinde ona yardımcı oldu.

“Hayatımın en güzel anıydı. Hindistan çağrısı aldım ve koçlarım kendinden geçmişti. Neredeyse tüm ikili müsabakaları kazandığımız ve sadece Asya Kupası yolumuza gitmediği için takımla şu ana kadar harika bir yolculuk oldu.”

Tanıtıldı

Bishnoi, Hindistan’daki kriket hayranlarının ve meraklılarının başlamadan önce takımlar oluşturmasına olanak tanıyan oyun sektörüne en son giren Super4’ün marka yüzü olacak Super4 taraftarlara Hindistan’ın ilk kriket skor kartını sunuyor ve fanları ve meraklıları fantezi skorbordları yaratmaya teşvik ediyor.

Ayrıca yaklaşmakta olan ilk maçın açılış maçının isim sponsoru olarak da duyuruldu. Hint Maharajas ve World Giants arasında 75Hint Bağımsızlık Yılı anısına Efsaneler Ligi maçı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.