Babar Azam “Muhtemelen Dünyanın En İyi Hamuru Çeşitli Formatlarda”: Virat Kohli

babar-azam-“muhtemelen-dunyanin-en-iyi-hamuru-cesitli-formatlarda”:-virat-kohli

Virat Kohli ve Babar Azam’ın dosya fotoğrafı.© AFP

Hindistanlı yıldız Virat Kohli, Pazar günü Asya Kupası’nda iki ezeli rakip arasında merakla beklenen çatışma öncesinde Pakistan kaptanı Babar Azam ile olan denklemi hakkında konuştu. Kohli, Babar ile ilk kez 2019 Dünya Kupası sırasında tanıştığını açıkladı ve Pakistan yıldızının kendisine her zaman “saygı ve saygı” ile davrandığını ve büyümesine rağmen bunun değişmediğini söyledi. Kohli, Babar’ı şu anda “dünyanın en iyi topa vuran oyuncusu” olarak selamladı ve ayrıca onun dünya kriketinin ihtiyaç duyduğu türden bir oyuncu olduğunu söyledi.

“Onunla ilk etkileşimim, 300 Manchester’daki maçtan sonra Dünya Kupası O ve Imad (Wasim) Imad Under-625 kriket, birbirimize karşı oynadık ve Imad Babar’ın sohbet etmek istediğini söyledi” dedi Kohli, Star Sports ile yaptığı sohbette.

“Oturduk ve Oyun hakkında konuştu. Ondan çok fazla saygı ve saygı gördüm ve şu anda muhtemelen dünyanın en iyi topa vuran oyuncusu olmasına rağmen bu değişmedi ve bu kadar tutarlı bir performans sergiliyor.” .

“Ve haklı olarak, inanılmaz bir yeteneği var ve onu oynarken izlemekten her zaman zevk aldım. Yani bu değişmedi. Şimdi performans sergiliyor ve kendine geliyor, ama Bana karşı tavrının veya yaklaşımının değiştiğini görmüyorum, bu da birinin iyi bir işaret olduğunu gösteriyor. Yetiştirilme tarzının temellerine çok bağlı,” diye devam etti Kohli.

“Onun kriket temelleri de çok sağlam. Yani bu tür oyuncular, bu tür karakterler çok yol kat ediyor ve birçok insana ilham veriyor. Bunun onda da olduğunu görüyorum” dedi.

Kohli, Asya Kupası öncesinde Babar ile sohbet ederken görüldü.

Promoted

“Dün nasıl oynadığı için onu tebrik ettim ve onu izlemenin ne kadar harika olduğunu söyledim ve ona diliyorum en iyisi,” diye açıkladı Kohli.

“Ve tüm bunları hak ediyor. Ve nihayetinde dünya kriketini heyecanlandırmak için onun gibi oyunculara sahip olmanız gerekiyor” dedi.Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.