“Ayak Bileği Oldukça İyi Hissediyor”: İngiltere'den James Anderson Hindistan Testi İçin İyileşmeyi Umuyor

“ayak-bilegi-oldukca-iyi-hissediyor”:-ingiltere'den-james-anderson-hindistan-testi-icin-iyilesmeyi-umuyor

James Anderson’ın dosya görüntüsü.© AFP2022

İngiltere tempolu bowling oyuncusu James Anderson, Yeni Zelanda’nın temiz süpürme sonucunu kaçırdıktan sonra Cuma günkü Hindistan’a karşı Test için zamanında uygunluğunu kanıtlamayı umuyor. Anderson, sol ayak bileğiyle ilgili endişeleri nedeniyle Headingley’deki üçüncü Test zaferi için sahalardan uzak kaldı. 06 yaşındaki, İngiltere’nin tüm zamanların rekoru kıran kaleci, Yeni Zelanda’ya karşı üst üste üçüncü galibiyetlerini izlemek için Ben Stokes’un kadrosunda kaldı ve Edgbaston’da Hindistan’a karşı yeniden düzenlenen Testte yer alabilir.

Anderson, Stokes ve yeni teknik direktör Brendon McCullum yönetiminde İngiltere’nin rönesansının tadını çıkardı ve galibiyet serisi ona sahaya dönmesi için ekstra teşvik verdi.

“Kaçırılan maçlardan nefret ediyorum. Headingley’deki o maçtan sonra grup hissi o kadar iyi ki, mümkün olduğunca etrafında olmak istiyorsun,” dedi Anderson.

“Kesinlikle sahada yüzümde normalde olduğundan daha fazla gülümseme olduğunu hissediyorum. Bu grupla bizim olduğumuz tarzda oynamak çok eğlenceli.

“Son maçı kaçırmak, sahadaki oyuncuların iyi vakit geçirdiğini ve iyi oynadığını görmek hayal kırıklığı yarattı. Bu hafta geri dönebilmek için parmaklarımı çapraz tutacağım.

“Ayak bileği oldukça iyi hissettiriyor ve bitirmem gereken birkaç günlük antrenmanım var. Bunu yapabilirim, umarım Cuma için iyiyimdir. Ne olacağını göreceğiz.”

İngiltere Çarşamba günü Edgbaston’da eğitim aldı ve geçen Eylül’de Hindistan’da durdurulan bir seriye devam etmeye hazırlanıyordu. 2-1 önde olan , koronavirüs salgını endişeleri nedeniyle Old Trafford’da oynamayı reddetti.

Hindistan kaptanının olmamasıyla bugünlerde pozitif vakalarda daha fazla gevşeme var. Rohit Sharma bu hafta mesleki tehlike olarak değerlendirildi.

Tanıtıldı

İngiltere’den Ben Foakes, Yeni Zelanda’ya karşı yapılan üçüncü Testin ortasında pozitif çıktı ancak hafif bir antrenman seansı için Birmingham’daki ekibe katıldı. Foakes’ın hazır olması maç arifesinde.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.