Axar Patel, Avesh Khan, Yuzvendra Chahal'ın Pozunu Yeniden Oluşturuyor. Resim Viral Oluyor

axar-patel,-avesh-khan,-yuzvendra-chahal'in-pozunu-yeniden-olusturuyor.-resim-viral-oluyor

Axar Patel ve Avesh Khan, Yuzvendra Chahal’ın pozunu yeniden yaratıyor.© Instagram

Takım Hindistan Pazar günü, son bir gerilim filminde Batı Hint Adaları’nı iki kaleyle geçmek için canlı bir gösteri düzenledi. Queen’s Park Oval, Trinidad, Hindistan’daki üç maçlık serinin ikinci ODI’sinde Batı Hint Adaları’na karşı 312 hedefini kovalarken eve sadece iki topla döndü yedek. Axar Patel yenilmedi 40-run vuruşu oynadı 10 Gerekli çalışma hızının 40 yükselmesine rağmen yan eve götürmek için toplar maçın sonuna doğru koşu başı koşuyor.

Axar vuruşu sırasında üç dört ve beş altı vurdu ama performansı bununla sınırlı kalmadı. Daha sonra Hindistan’ın Batı Hint Adaları’nı kazanmasının ardından Yuzvendra Chahal’ın pozunu yeniden oluşturarak sosyal medyayı fırtınaya soktu. BCCI tarafından sosyal medyaya yüklenen fotoğrafta Avesh Khan’ın da aynı şekilde poz verdiği görüldü. üçlü çok yakında BCCI.TV’de. Takipte kalın” BCCI, fotoğrafı paylaşırken Instagram’da yazdı.

Bu arada Axar bowling bölümünde de 40 için 1’lik ekonomik rakamlarla parladı.

Maç hakkında konuşurken, West Indies 6 sayı 115 yayınladı ve Shai Hope’un 115 ve Nicholas Pooran’ın 74. Shardul Thakur, 7 overde 54 için 3 rakamlarıyla Hindistan için bowling oynayanların seçimiydi.Terfi edildi

Cevap olarak, Shreyas Iyer bir vurdu Hindistan’ın davasına Axar ile birlikte katkıda bulunmak için. Batı Hint Adaları için, Alzarri Joseph ve Kyle Mayers ikişer kale seçti.

İkinci ODI’deki galibiyet Hindistan’ın seriyi 2-0’lık bir maçla perçinlediğini gördü. Hindistan, Cuma günü aynı mekanda üç koşu az farkla ilk maçı kazanmıştı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.