Avustralya Vs Yeni Zelanda: Zor Yeni Zelanda Serisi Tezgahlarda Görünürken Mikroskop Altında Aaron Finch

avustralya-vs-yeni-zelanda:-zor-yeni-zelanda-serisi-tezgahlarda-gorunurken-mikroskop-altinda-aaron-finch

Aaron Finch’in dosya fotoğrafı.© AFP

Baskı altında olan Aaron Finch, Avustralya’nın limitli overs kaptanı bu hafta Yeni Zelanda’ya karşı form bulmaya çalışırken, yarasayla korku dolu bir koşunun ardından Pazartesi günü hala “oldukça iyi” bir oyuncu olduğu konusunda ısrar etti. 35 yaşındaki açıcı sadece başardı. , Avustralya’nın 2-1 ODI serisinde bir ve beş, Sri Lanka’daki son serilerinin son iki maçında iki ardışık ördeğin ardından geçen hafta Zimbabwe’ye karşı kazandı. Ekim ayında kendi sahasında oynanacak T20 Dünya Kupası hızla yaklaşırken, pozisyonu artan bir inceleme altında.

Finch, Salı gününden itibaren Queensland şehri Cairns’de dünyanın en iyi ODI takımına karşı, çürümeyi durdurmak ve eleştirmenleri susturmak için üç maç yapacak.

“Her zaman gelişmek ve istikrarlı bir şekilde antrenman yapabilmek ve daha iyi olmak için oyunumu kurcalamaya devam edebilmek en önemli şey, sizin her zaman yapmaya çalıştığınız şey bu,” dedi gazetecilere.

“Açıkçası , kişisel olarak, performanslar koşuların çıktısı açısından orada değildi ama yine de oldukça iyi bir oyuncu olduğumu hissediyorum.

“Kendimi gerçekten iyi hissediyorum.. Ağlarda iyi bir uzun vuruş yaptım, muhtemelen bir maçtan önceki günden daha uzun bir süre. Belli ki son zamanlarda orta sahada o kadar fazla vakit geçirememek, ne yazık ki daha fazla antrenman yapmaya yetiyor.”

Ev sahibi takım Cumartesi günü Townsville’de Zimbabve tarafından mahcup olduktan sonra seriye giriyor ve üç kaleyle çarpıyor. dünyanın 13 sıradaki tarafına Avustralya’daki kriket santrali karşısında tarihi bir ilk galibiyet vermek.

Kane Williamson liderliğindeki Yeni Zelanda’yı daha da sert bir test bekliyor.

“Oyunun üç formatında da dünya kriketinde kıstaslardan biri olmaya devam ediyorlar, Finch, Black Caps hakkında şunları söyledi.

“Biçim ne olursa olsun her zaman yakın dövüşlerdir… genel olarak mesafe katederler.”

Antrenör Andrew McDonald kadroyu kurcalayabileceğini belirtti.

“Takımımızın dengesinin zaman zaman oyundan oyuna kaymaya başladığını göreceksiniz, sadece emin olduğumuzdan emin olun’

Yeni Zelanda, Batı Hint Adaları’ndaki 2-1 ODI serisi galibiyetinin ardından Cairns’de. ay, Williamson “gerçekten zorlu bir mücadele” bekliyor.

“Çok klinikler, kesinlikle kendi arka bahçelerinde” dedi.

“Takım olarak bizim için burada olmak ve başka bir Chappell-Hadlee (serisinde) oynamak harika.

Tanıtılan

“Üç günlük ve oldukça hızlı bir zaman, ancak beyaz top birimi olarak bizim için bundan kazanılacak çok şey var.”

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.