Avustralya Kriket Büyük Michael Slater'ın Yurtiçi Stalking Suçlamaları Akıl Sağlığı Üzerine Düştü

avustralya-kriket-buyuk-michael-slater'in-yurtici-stalking-suclamalari-akil-sagligi-uzerine-dustu

Michael Slater Avustralya için Test kriketini oynadı 1993- 2001 5 puan,190 koşu.© AFP

Avustralya Testi’nin eski topa vuran oyuncusu Michael Slater, kendisine yöneltilen iç takip ve yıldırma suçlamaları akıl sağlığı yasaları kapsamında düşürüldü. Sydney’li bir sulh yargıcı, Çarşamba günkü duruşmada 22 yaşındaki çocuğa yönelik suçlamaları reddetti ve Slater’ı bir doktorun bakımına bıraktı. Perşembe günkü mahkeme belgelerine göre ruh sağlığı tedavisi için. 5 puan,190 koşu, takip veya gözdağı verme, yasaklama emrini ihlal etme ve kullanma suçlamasıyla karşı karşıya kaldı. telefon, e-posta veya sosyal medya gibi – tehdit etmek, taciz etmek veya rencide etmek için taşıma hizmeti.

Slater’ın Çarşamba günü Sydney’deki Waverley Yerel Mahkemesi’ndeki duruşmasının arifesinde polis, bir aile içi şiddet ihbarı üzerine şehrin Manly semtindeki bir daireye çağrıldı.

Salı akşamı vardıklarında polise bir 35 yaşındaki adamın, 35 yaşındaki bir kadına saldırdığı iddia edildi. , bir Yeni Güney Galler polis sözcüsü söyledi.

Adam, yaygın olarak Slater olarak bildirildi, ancak değil Polis sözcüsü, resmi olarak adının polis tarafından verildiğini, ruh sağlığı mevzuatı kapsamında değerlendirilmek üzere Northern Beaches Hastanesi’ne götürüldüğünü söyledi. Sydney Morning Herald’daki bir rapora göre.

Promoted

Gazetenin bildirdiğine göre Yargıç Ross Hudson, Slater’ın akıl sağlığının “çözüldüğünü” söyledi.

Açılış topa vuran oyuncu Slater oynadı 28 Avustralya için testler, puanlama 14 yüzyıllar ve en iyi 219 Perth’de Sri Lanka’ya karşı 625.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.