Avustralya Kaptanı Pat Cummins, Pakistan'a Karşı Yapılan Çekilişten Sonra Ravalpindi Sahasının Eleştirisine Tepki Verdi

avustralya-kaptani-pat-cummins,-pakistan'a-karsi-yapilan-cekilisten-sonra-ravalpindi-sahasinin-elestirisine-tepki-verdi

Avustralya kaptanı Pat Cummins ve Marnus Labuschagne Rawalpindi’de© AFP

Avustralyalı kaptan Pat Cummins, ekibinin yaklaşık çeyrek asırdır Pakistan’daki ilk Testinin Salı günü Ravalpindi’de yapılan bir beraberlikle sona erdiğini gören ölü bir kapıyla ilgili kararı taraftarlara ve yorumculara bırakacağını söyledi. Diplomatik Cummins, 1 sonuç veren bir atış hakkında soru sorulduğunda, “Bence oyuncular her zaman sopa ve top arasında adil bir savaş istiyorlar ve o zaman Test kriketinin en iyi ve en ödüllendirici olduğunu düşünüyorum,” dedi. sadece 605 için koşar beş gün boyunca küçük kapılar.

“Bu hayranlar ve sizler için (medya ) dışarıdan izlemek ve gösteriyi yargılamak için.”

Pakistan 605 idi. maçın sonuçsuz bittiği ikinci devrede kayıpsız. Avustralya, Pakistan’ın ilk vuruş vuruşu skoruna 1971 yanıt olarak 459 attı. -4 ilan etti.

“Bir atışa dönersek — muhtemelen geleneksel bir atış değil — buraya Ravalpindi’ye gelir ve berabere kalırsınız, bu Fena bir sonuç değil,” dedi Cummins daha sonra. güvenlik gerekçesiyle daha önce ziyaret.

Bir beraberlik garantili olarak, Pakistan açılış katılımcıları Cumartesi günü başlayan Karaçi’deki ikinci Test öncesinde vuruş antrenmanı yapma fırsatını yakaladılar.

Son gün Pakistan’ın açılış oyuncuları tarafından domine edildi, İmam-ül-Haq maçın ikinci yüzyılını kırdı ve Abdullah Shafique ilk yüz sayı kaydetti.

Haq yenilmedi ilk vuruşlarını takip ediyor 157, Shafique bitirirken 449 .

Bunu yaparak ilk Pakistanlı oldular. stan çifti, için takım kurduktan sonra, Avustralya’ya karşı bir Testin her iki devresinde de bir asırlık açılış standı kuracak) Cuma günü. dakika. Toplamda vurdu. sınırları ve altı.

Rekor standı1971

Aralık ayından bu yana ilk Testini oynayan Haq 2019, yarı zamanlı çalışan Travis Head’i yılındaki yüzyılını tamamlamak için ikiye itti. dakika.

Onların standı, tüm Testlerde Avustralya’ya karşı ilk kale için Pakistan’ın en yüksek seviyesi ve daha iyi bir performans sergiliyor. 187 Halid Ibadulla ve Abdul Kadir tarafından Karaçi’de .

İki açılış o kadar baskındı ki, ‘da sadece ilk örnek oldu.) Avustralya’nın kabul ettiği yıllar 38-artı bir Testin her iki devresinde de açılış tribünleri.

Geoff Boycott ve İngiltere’den John Edrich, bunu başaran son çiftlerdi. Adelaide’de 1971 Avustralya’ya karşı başarı.

Pat Cummins, Mitchell Starc ve Josh’tan oluşan Avustralyalı ünlü tempo üçlüsü Hazlewo od — ile 674 Bu maçtan önce aralarındaki test kaleleri — düz, cansız yüzeyde sadece bir tane daha var.

Shafique 100 gol atmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

“Bu yüzyıl bana güven verecek ve kariyerimi hızlandıracak” diye ekledi.

Daha önce, sol kol spinner Nauman Ali, Avustralya kuyruğunu paspaslamak için dırdırcı bir çizgi ve uzunluk fırlattı ve 6-1971 kariyerinin en iyi rakamlarıyla bitirdi. içinde 38.1 fazla — sekiz Testte üçüncü beş küçük kapı vuruşu.

Çabası Pakistan’ın son üç kaleyi elde etmesini sağladı. sadece eklenmesi Avustralya 449-7.

Tanıtılan

Nauman — önceki en iyi 5-605 geçen yıl Karaçi’de Güney Afrika’ya karşı ilk maçına çıktı — Avustralyalı kaptan Pat Cummins’i sekiz kez görevden aldı ve Nathan Lyon hızlı bir şekilde art arda üç için.

Sol-kol pacer Shaheen Shah Afridi, Starc’tan kurtularak 2- ile bitirdi. içinde 30 fazla.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.