Asya Kupası 2022: Sri Lanka, Bangladeş'e Karşı Çok Daha İyileştirilmiş Vuruş Şovunu Gözetliyor

asya-kupasi-2022:-sri-lanka,-banglades'e-karsi-cok-daha-iyilestirilmis-vurus-sovunu-gozetliyor

Dasun Shanaka’nın dosya fotoğrafı.

Sri Lanka, sopayla çok daha iyi bir şov izlemenin yanı sıra, Salı günü Sharjah’daki Asya Kupası’nda Bangladeş’e karşı oynadıkları kritik beraberlik öncesinde akıl oyunları oynamaya da başvurdu. Sri Lankalı oyuncular, açılış maçında Afganistan’ın tempolu oyuncuları tarafından havaya uçuruldu ve ağır bir kayıptan sonra hareketlerini bir araya getirmeye çalışacaklar. Bangladeş ise turnuva açılışında oynayacak. Shakib Al Hasan liderliğindeki taraf, son rekorunu en kısa formatta iyileştirmeyi hedefleyecek ve bu tarihten bu yana 13 sadece iki maç kazanacak. Geçen yıl Dünya Kupası.

Sri Lanka kaptanı Dasun Shanaka, Bangladeş bowling saldırısının, takımının Afganların karşılaştığı tehdidi oluşturmayacağını umuyor.

“Afganistan’da dünya çapında bir bowling atağı var. Fizz’in (Mustafizur Rahman) iyi bir bowling oyuncusu olduğunu biliyoruz. Shakib dünya çapında bir bowling oyuncusu. Ama onların dışında yan tarafta dünya çapında bir bowling oyuncusu yok. Afganistan ile karşılaştırırsak, Bangladeş daha kolay bir rakip” dedi Shanaka ağır yenilginin ardından. . Shanka, vurucularının Bangladeş mücadelesine hazır olmasını bekliyor.

“Vurucularımıza hazır olup olmadıklarını sormalıyız. Farooqi’nin topu her iki yönde de savurduğunu biliyoruz. Naveen-ul-Haq ayrıca çoğu zaman sallıyor. Bizim koşullarımızdaki gibi değil, bu bowlingçiler biraz daha kaygan. Onlara hazır olup olmadığımızı sormalıyız,” dedi Shanaka.

Maç öncesinde konuşan Bangladeş’in çok yönlü oyuncusu Mehedy Hasan, ekibinin Shanaka’nın iddiasına sahada yanıt vermek istediğini söyledi.

“Bununla ilgili bir yorum yapmak istemiyorum. takım iyi ve bu takım kötü.Bence iyi ve kötü sahada kanıtlanmıştır.İyi bir takım o gün kötü oynarsa kaybedebilir ve benzer şekilde iyi bir kriket oyunu oynarsa kötü bir takım kazanabilir.

Tanıtılan

”Sahada buluşacağız ve o zaman Günün sonunda iyi takım maçı kazanacak ve bence bunu sahada kanıtlamamız gerekiyor çünkü iyi oynarsak Elbette herkes kimin iyi kimin kötü takım olduğunu bilecek, bu yüzden önceden tahmin etmek yerine sahada iyi oynamanın önemli olduğunu düşünüyorum” dedi Hasan.

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)605

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.