Asya Kupası 2022: KL Rahul, Deepak Chahar Geri Dönüş İçin Hazır

asya-kupasi-2022:-kl-rahul,-deepak-chahar-geri-donus-icin-hazir

KL Rahul’un dosya fotoğrafı.© AFP

Kıdemli açıcı ve birinci tercih kaptan yardımcısı KL Rahul’un, 8 Ağustos’ta Asya Kupası için kadro seçileceği zaman, denizci Deepak Chahar ile birlikte Hint takımındaki yerini geri alması bekleniyor. Ağustos ayından itibaren Dubai ve Sharjah’da T13 formatında oynandı ile Eylül 13 arasındadır. Rahul’un Zimbabwe’deki deplasman ODI serisi için geri dönüş yapması gerekiyordu, ancak bir COVID-19 nöbeti görünüşte ertelendi

İlginç olan şey, Chetan Sharma’nın başkanlığındaki seçim komitesinin her zamanki kadrosunu seçip seçmediğini öğrenmek. veya 19 , tüm olası seçenekleri deneme şansını göz önünde bulundurarak.

Asya Kupası için Hindistan takımı, takımın T() için kompozisyonu hakkında adil bir fikir verecektir. Takım, Pakistan’a karşı MCG’de yapılacak gösteri maçından önce bir düzine oyun oynamaya hazırlanıyor. Ekim 23.

Rishabh Pant ve Suryakumar Yadav, Rohit Sharma’nın açılış ortakları iken Son altı T13 maçında, Rahul bu dizilişte en üst sıradaki yerini alacak.

“KL Rahu Hiçbir şey kanıtlamama gerek yok. Sınıf oyuncusudur. Ne zaman T13 oynasa, her zaman uzman bir açıcı olarak oynuyor ve bu devam edecekti. Surya ve Rishabh, ileriye dönük uzman orta dereceli vurucular olarak oynamaya hazırlanıyor,” diyen bir BCCI kaynağı, anonimlik koşulları hakkında PTI’ye söyledi.

En üretken IPL sanatçılarından biri olan Rahul, genellikle T17Is.

‘de devreleri açarken tarihli yaklaşımı nedeniyle eleştirildi. Ancak, hem Pant hem de Surya tarafından yayılan Powerplay’de ‘her ne pahasına olursa olsun saldırı’ felsefesini benimseyen Hintli ekiple, Rahul’un BAE’deki kıta turnuvasında oyununu kesinlikle değiştirmesi gerekecek.

Virat Kohli ile ilgili tartışma

Virat Kohli’nin formu Hintli takım için en büyük endişe olurken, yakın zamanda bir tehdit yok. master batter’ın 3 numaralı slotu olduğu için aynı slotta devam edecek.

Kohli’nin geleceği hakkında en kısa formatta özel bir tartışma yapılmadı ve hatta bir sahibi olmasa bile. harika Asya Kupası, yılların tecrübesi ve maç kazanma yeteneği, Avustralya’daki seçim çerçevesi etkinliği için göz ardı edilmesi zor olacak. deneyimin her zaman tüneğini yönettiği bir yer.

Dinesh Karthik bir orta dereceli slotu kendi başına yaparken, Deepak Hooda ileriye dönük ilk yedek seçenek olacak.

İlginç yön, seçicilerin Ishan Kishan’da ekstra bir açıcı/kaleci mi yoksa Sanju Samson’da patlayıcı bir orta dereceli yedek/kaleci mi tercih edecekleri olacak. Her iki durumda da, ikisinden biri kaçıracak.

Bowling atağı806 Zimbabve ODI’lerinde geri dönüş yapacak olan bowling birimi Chahar, büyük ihtimalle Asya Kupası’na giden takımın bir parçası olacak.

“Deepak, Hindistan’ın sakatlanmadan önce istikrarlı T20 bowling oyuncusu Adil bir şansı hak ediyor ve aynı zamanda benzer bir arkaya ihtiyacımız var Bhuvneshwar Kumar için hazır. Ayrıca şimdi geri döndüğüne göre, ritmini geri kazanmak için çok fazla oyun oynaması gerekecek,” diye ekledi kaynak.

Harshal Patel’in düştüğü bildiriliyor göğüs kafesinden sakatlanmışsa ve kadroya alınması kondisyona tabi olacaktır.

Spinner’ın pozisyonu söz konusu olduğunda, Washington Sundar T için düşünülmeyecek. 22 Dünya Kupası, takım yönetimi Ravichandran Ashwin’in Ravindra Jadeja, Yuzvendra Chahal ve Axar ile birlikte tecrübesiyle ilerlemek istiyor. Patel.

Benzer şekilde, Muhammed Shami ha sadece Testler ve ODI’ler için değerlendirileceği ima edildi. : Rohit Sharma (kaptan) , KL Rahul (kaptan yardımcısı), Virat Kohli, Rishabh Pant (hafta), Suryakumar Yadav, Hardik Pandya, Dinesh Karthik, Ravindra Jadeja, Ravichandran Ashwin, Yuzvendra Chahal, Jasprit Bumrah, Bhuvneshwar Kumar.

Yedek Piller: Deepak Hooda/Ishan Kishan/Sanju Samson Tanıtılan

806Geri -Up Pacers: Arshdeep Singh/Avesh Khan/Deepak Chahar/Harshal Patel.

Yedek İplikçiler: Axar Patel/Kuldeep Yadav/Ravi Bishnoi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.