Asya Kupası 2022: Hardik Neden Hong Kong'a Karşı Oynamıyor? Rohit Sharma Açıklıyor

asya-kupasi-2022:-hardik-neden-hong-kong'a-karsi-oynamiyor?-rohit-sharma-acikliyor

Asya Kupası’nda Hindistan-Hong Kong maçının kura çekiminde kaptan Rohit Sharma, Hardik Pandya’nın XI’de yer almadığını açıklayınca büyük sürpriz yaşandı. Hardik, Pakistan’a karşı oynanan mücadelede ‘Maçın Oyuncusu’ oldu ve takımını çizginin ötesine taşımak için hem topla hem de sopasıyla katkı sağladı. Ancak Hong Kong’a karşı Rishabh Pant, Hardik dinlenirken tekrar sahaya geri döndü.

Hong Kong kaptanı Nizakat Khan kura atışını kazandıktan ve sahaya çıkmayı seçtikten sonra, Rohit pozisyon hakkında bir güncelleme yaptı. XI’yi oynuyor ve maçı ele alıyor.

“İlk biz de bowling oynardık,” dedi Rohit. “İyi bir pist olacağına inanıyorum ve iyi bir skor elde etmek için iyi bir vuruş yapmamız gerekiyor. Rakibe çok fazla bakmak istemiyoruz. Adil ve sert kriket oynamak istiyoruz. Bizim için mesele dışarı çıkmak ve Pakistan’a karşı yaptığımız her şeyi (en önemlisi temellerimizi) doğru yapmak. Sadece bir değişiklik: Hardik bizim için ne kadar önemli olduğunu düşünerek dinleniyor. Rishabh Pant içeride.”

Rishabh değildi. Pakistan’a karşı XI oynamanın bir parçası.

Tanıtılan

Hindistan (XI Oynayan) ): Rohit Sharma(c), KL Rahul, Virat Kohli, Suryakumar Yadav, Rishabh Pant, Ravindra Jadeja, Dinesh Karthik(w), Bhuvneshwar Kumar, Avesh Khan, Yuzvendra Chahal, Arshdeep Singh

Hong Kong (Oyun XI): Nizakat Khan(c), Yasim Murtaza, Babar Hayat, Kinchit Shah, Aizaz Khan, Scott McKechnie(w), Zeeshan Ali, Haroon Arshad, Ehsan Khan, Ayush

Bu yazıda bahsedilen konular

190190190

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.