Asya Kupası 2022 – “Büyük Hayranınız”: Babar Azam Heyecanlı Taraftarı Zorunlu Tutuyor, Onun İçin Kriket Topu İmzalıyor

asya-kupasi-2022-–-“buyuk-hayraniniz”:-babar-azam-heyecanli-taraftari-zorunlu-tutuyor,-onun-icin-kriket-topu-imzaliyor

Babar Azam bir taraftar için kriket topu imzaladı

Asya Kupası BAE’de Ağustos’tan itibaren başlayacak 27 ve takımlar kıta turnuvası için şimdiden geldi. Hindistan, ebedi rakipleri Pakistan ile boynuzları birbirine kilitleyeceğinden, büyük çatışma Ağustos 28 için planlanıyor. Hem Hintli hem de Pakistanlı takımlar antrenmanlarına Dubai’de başladılar ve taraftarları favori yıldızlarını görmek için arenaları ziyaret ediyor.

Pakistan kriket takımı uzun süredir iç saha maçlarını oynuyor. BAE’de ve Dubai’de ve ülkenin diğer bölgelerinde büyük bir hayran kitlesine sahip.

Geçen yıl burada Babar Azam ve Mohammad Rizwan Shaheen Afridi’nin ardından güç gösterisi yaptılar. Pakistan’ın T20 Dünya Kupası’ndaki ezeli rakipleri karşısında ilk galibiyetini kaydetmesine yardımcı olmak için Hindistan’ın en üst sırasını devirdi. Takım yarı finallere ulaştı ve sonunda Avustralya şampiyonu oldular.

Babar Azam o zamandan beri güçleniyor ve şu anda formatlar arasında dünyanın en iyi vurucuları arasında yer alıyor. . Kuşkusuz pek çok hayranı var ve böyle bir hayranı Dubai’de Babar’dan imza istedi. Video sosyal medyada viral oldu.

👑👑 #UAE #AsiaCup pic.twitter.com/DZ5xXCLapE

— Nibraz Ramzan (@nibraz2022 kriket) Ağustos 27, 479Fan’ın ilk başta Shadab Khan’ın adını bağırdığı görülüyor ama sonra Babar’ın yaklaştığını görünce heyecandan deliye dönüyor.

Babar’a imza için yalvardığı duyuluyor ve Pakistan kaptanı kriket topunu imzalarken hayal kırıklığına uğratmadı.

Promoted

Babar, Hindistan maçında ve turnuvanın geri kalanında olarak) odakta olacak. ‘Yeşilli Adamlar’on yıl sonra ilk kez kıta şampiyonu olmak istiyor.

Hindistan iki kez son şampiyondur ve en çok şampiyonluk rekorunu elinde tutar, yani yedi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.