Ambati Rayudu Baroda İçin Oynayacak, Deepak Hooda'yı Geri Getirmek İçin Çabalar

ambati-rayudu-baroda-icin-oynayacak,-deepak-hooda'yi-geri-getirmek-icin-cabalar

Ambati Rayudu dosya görüntüsü© Twitter2021

En son 2017’da birinci sınıf bir oyun oynayan sağ elini kullanan Ambati Rayudu, Baroda Kriket Derneği tarafından iple çekildiği için şimdi Baroda için oynayacak. yaklaşan iç sezon. Dernek ayrıca, dönemin kaptanı Krunal Pandya ile arası bozulduktan sonra Baroda’dan ayrılan Deepak Hooda’yı geri getirmeye çalışıyor. Baroda’dan ayrıldıktan sonra Deepak Hooda, Rajasthan ile iyi bir sezon geçirmişti.

Baroda Kriket Derneği’nin CEO’su Shishir Hattangadi, Rayudu’nun gerçekten Baroda için oynayacağını ve çabaların nasıl devam edeceğini doğruladı. Deepak Hooda geri döndü.

“Evet, Ambati Rayudu önümüzdeki sezondan itibaren bize katılacak. Deepak Hooda ile ilgili olarak, onunla temasa geçme çabaları var ama bilmiyoruz. Hattangadi NDTV’ye şu an için herhangi bir şey kesin değil,” dedi.

Deepak Hooda ve Krunal Pandya arasındaki denklem sorulduğunda, Hattangadi şunları söyledi: Devler), sorun nerede.”

Hattangadi ayrıca eski Hindistanlı çok yönlü Yusuf Pathan’ın Baroda’ya akıl hocalığı yapacağını ve bunun gençlere nasıl yardımcı olacağını da doğruladı.

Terfi edildi

“Merdivenden tırmanan birinin olması güzel, daha küçük bir eyaletten geliyor.O (Yusuf) onlara ab’yi söyleyebilecek Hattangadi, mizaç açısından ele alınması gereken konuların dışında, pan-Hindistan ölçeğindeki şeylerin planına uymayı biliyorsunuz” dedi.

Baroda’nın olup olmadığı sorulduğunda Rayudu’nun da dahil olmasıyla daha güçlü bir birim haline geleceğini söyleyen Hattangadi, “Güç kısmını bilmiyorum çünkü bu forma bağlı ve kararsız olduğu için iyi ya da kötü olabilir. Deneyimleri ve iş ahlakını paylaşmak ve bir sonraki aşamada iyi yapmak için gerekenleri paylaşmak, birileri bunu başardığında her zaman önemlidir. Bu yüzden Ambati ve Yusuf gibi adamlar daha küçük bir eyalette gençlere girdi sağlayabilecekler.”

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.