3rd ODI: Bangladeş Güney Afrika'yı Thrash Tarihi Seri Kazandıracak

3rd-odi:-banglades-guney-afrika'yi-thrash-tarihi-seri-kazandiracak

Bangladeş, Güney Afrika’daki ilk ODI serisini kazandı.© AFP

Taskin Ahmed ve Tamim Iqbal, Bangladeş’in Çarşamba günü Centurion’daki SuperSport Park’ta Güney Afrika’ya karşı bir günlük üçüncü uluslararası karşılaşmada dokuz küçük kapı galibiyetiyle tarihi bir seri zaferini imzalarken başrol oynadı. Hızlı bowling oyuncusu Taşkın beş aldı 35, çünkü Güney Afrika için bowling oynadı. , Bangladeş’e karşı en düşük toplamları. Konuk kaptan Tamim daha sonra dışarı çıkmadı 87 attı 87 toplar Bangladeş’i zafere taşıyacak 23.3 fazla eksik, bir asırlık açılışı paylaşıyor Liton Das ile ortaklık (48).

Bangladeş Dünya Kupası Süper Lig serisini kazandı bire iki maç farkla, masanın tepesindeki yerlerini sağlamlaştırdı.

Güney Afrika dokuzuncu sırada kaldı ve sekiz otomatik sıralama yerinden birini kaçırma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Kriket Dünya Kupası.

Bangladeş hepsini kaybetmişti 03, seri açılışını tarafından kazanmadan önce) kendi topraklarında Güney Afrika’ya karşı tüm formatlarda eşleşir. Cuma günü aynı mekanda koşuyor.

Güney Afrika Johannesburg’daki ikinci maçı yedi kaleyle kazandı ama Çarşamba günkü serinin belirleyicisi Bangladeş’e hükmetti.

Güney Afrika, Janneman Malan ve Quint ile hızlı bir başlangıç ​​yaptı de Kock yedi overs içinde ilk küçük kapı için 46 koyarak.

Ama Taşkın, spin atmayan Mehidy Hasan’ın De Kock’u oyundan atarak ilk golü atmasının ardından muhteşem bir gol attı.

Taşkın, 26, ilk maçında 28 karşısında beş kez forma giydiğinden beri en iyi performansını sergiledi. Hindistan Mirpur’da 2014 ilk kez sahneye çıkıyor. Üç büyüde canlı bir tempoda bowling oynadı ve tüm topa vuran oyuncuları rahatsız etti. )Güney Afrika düşük bir toplamı savunurken, Keshav Maharaj, Das gol atmadan önce Bangladeş devrelerinin ilk devresinde Litton Das’ı Kagiso Rabada’nın geri noktasından düşürdü.

Das ve Tamim, ilk küçük kapı için 87 koyarak, serbest bırakmanın tüm avantajını kullandı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.