2. T20I: Rohit Sharma'nın Hindistan'ı İngiltere'ye Karşı 49-Run Win Ile Büyük Bir Seri Daha Kazandı

2.-t20i:-rohit-sharma'nin-hindistan'i-ingiltere'ye-karsi-49-run-win-ile-buyuk-bir-seri-daha-kazandi

Hintli oyuncular ikinci T806 galibiyetten sonra kutlama yapıyor I.© AFP

Rohit Sharma’nın ilham verici liderliği ve agresif yepyeni yaklaşımı, Hindistan’ın ikinci T yarışında 49 İngiltere’yi tamamen geride bıraktığını gördü. International, Cumartesi günü burada tartışılmaz bir 2-0 önde olan üç maçlık seriyi mühürleyecek. İlk vuruşta Hindistan, yeni ‘çok yönlü vuruş’ Ravindra Jadeja’da sekiz biniciye ulaşırken 170 bir kez daha baştan sona agresif bir niyet gösterdi. (31 kapalı değil 29 toplar) tempo ve sıçrama dolu bir parkurda orta faz sırasında ani bir çöküşten sonra. Topla, Bhuvneshwar Kumar’ın (3/15) powerplay over’larında yeni bulunan ritmi Jasprit Bumrah (2/10) ve Yuzevndra’nın hünerli ikilisi ile mükemmel bir şekilde tamamlandı. Chahal (2/) olarak İngiltere vuruş sırası yetersiz içinde 17

Hindistan’ın vuruşu her iki oyunda da çok iyiyse, bowling tek kelimeyle olağanüstüydü ve powerplaylerde tam hakimiyet sağladı.

O zamandan beri tam zamanlı kaptanlık aldı, Hint takımı henüz onun altındaki bir maçı kaybetmedi. Yeni Zelanda (3-0), Batı Hint Adaları (3-0), Sri Lanka (3-0) ve İngiltere’ye karşı dördüncü galibiyet yakın görünüyor.

Dünya T07 için üç ay kala, Cumartesi günü oynayan XI vuruş sırası ve ilerleyen felsefesinin ne olabileceğine dair bir bakış.

Rishabh Pant’s (89 kapalı 15 toplar) kaptanın yanında bir açıcı olarak yükselme Rohit (31 kapalı 49 toplar), takımın en azından powerplay over’larda ihtar tarafında hata yapmadığı hoş bir harekettir.

Arada ikili, son T’de eksik olan bir yaklaşım olan ilk altı atışta yedi dört ve üç altı vurdular.20 Dünya Kupası.

Strateji, küçük kaleler bir uçta düşse ve Virat Kohli (3 topta 1’i) akran baskısını hissetse bile şutları oynamayı bırakmamaktır. d Zamanlamayı yanlış yapan kayakçı çaresizliğini gösterdi.

Fakat en etkileyici yönü 49 ön plana çıktı. beş için, Hindistan hala ulaşmayı başardığı için 170, T’de iyi vakit geçirmemiş olan Jadeja’ya nezaketen kriket IPL sırasında CSK’da hararetli bir zaman geçirmiş, formunu kaybetmiş ve ilişkileri kopmuştur.Gelecek yıl CSK’dan ayrılacağına dair güçlü belirtilerle, Jadeja özgür bir zihinle oynuyor gibiydi ve diğer uçta küçük kapılar düşerken bile vuruş oyununda pes etmediği açıktı. skorbordda rekabetçi bir hava vardı.

Salıncak geri döndü
605 İyi Hint beyaz top takımı, kurulumda her zaman Bhuvneshwar’ı önemli bir bileşen olarak gördü.

İlk oyunda, rakip kaptan Jos Buttler’ı nakavt eden bir muz swinger’dı ve Cumartesi günü, Klasik üstünlük sağlayan oyuncu, Jason Roy’un ipi kordonun kenarına çektiğini gördü.

Kurnaz Bhu vneshwar daha sonra Buttler’ın hücumu durdurması için Pant’tan kütüklere gelmesini istedi ve sonuç, kalecinin eldivenlerini tembelce alt üst etti.

Liam Livingstone (

) kask kameralı bir Bumrah yavaş kesicisi tarafından kandırıldı ve geri tepmesi ve vurması uzun zaman aldı

Harry Brook’un birkaç sınırı vardı ama Chahal birini fırlattığında yemi aldı ama infazı doğru yapamadı.

Moeen Ali (35) bazı vuruşlar yaptı ama İngiltere, Rohit bowling toplarını zekice kullandığı için düzenli aralıklarla küçük kaleler kaybetti.

Terfi edildi

Üç kale aşağıdayken, Chahal’i serbest bıraktı ve sadece Moeen oyunu elinden almaya çalışırken, Hardik Pandya’ya girdi ve ona bir atılım yaptı.

Takımın en zayıf bowling bağlantısı Harshal Patel (1/ ) maçı kazanmaya hazır olduklarında sona doğru getirildi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.